Annons

Kontakt

svdamlogga

Svensk Damtidning

Allers Förlag
Box 27710
115 91 Stockholm

Besöksadress: Humlegårdsgatan 6

Tel redaktion: 08-679 46 00

Tel automatisk kundservice: 042-444 30 00

Tel personlig kundservice: 042-444 30 16

Maila kundservice: kundservice@aller.se

Maila redaktionen: svenskdam@aller.se

Maila webbredaktionen: webb@svenskdam.aller.se

Maila webbshopen: webbshop@svenskdam.aller.se

Kundservice och prenumeration

Har du frågor om din prenumeration, prenumerationserbjudanden, utebliven tidning eller andra kundserviceärende – kontakta vår Kundservice: kundservice@aller.se

eller på telefon 042-444 30 16.

Tävlingar och utlottningar

Här hittar du tävlingar och utlottningar på svenskdam.se.

Här hittar du vinnare i svenskdam.se:s tävlingar och utlottningar.

Webbshop

Har ni frågor om våra produkter i shopen, mejla oss på: webbshop@svenskdam.aller.se

eller ring till Inger Östh på tel 08-679 47 40 vardagar 09.00 -11.00 .

Annonsfakta

Mer info och kontaktpersoner hittar du här

Prenumerationspriser

Se aktuella erbjudanden här

 


Svensk Damtidnings redaktion

Redaktionsledning

 

Karin Lennmor Chefredaktör och ansvarig utgivare
karin.lennmor@svenskdam.aller.se
  Helena Lindstam Redaktionssekreterare
helena.lindstam@aller.se
Catrin Coronius Art Director
catrin.coronius@svenskdam.aller.se
Camilla Spjuth Palve Camilla Spjuth Palve Bitr reportagechef
camilla.spjuth-palve@svenskdam.aller.se
Helena Wiklund Helena Wiklund Kunglig redaktör
helena.wiklund@svenskdam.aller.se
______________________________________________
Agneta Nisbeth Webbchef
agneta.nisbeth@svenskdam.aller.se
anitasaming Anita Saming Teknisk redaktör
anita.saming@svenskdam.aller.se
Monica Bonde Monica Bonde Festredaktör
monica.bonde@svenskdam.aller.se
Åsa Bönnelyche Åsa Bönnelyche Reporter/webbredaktör
asa.bonnelyche@svenskdam.aller.se
AnnaClara-Lindahl AnnaClara Lindahl Reporter
annaclara.lindahl@svenskdam.aller.se
Margareta Gotthardsson Reporter
margareta.gotthardsson@aller.se
Johanna Fredriksson Johanna Lejon Reporter
johanna.lejon@svenskdam.aller.se
Marianne Rolfstadius Marianne Rolfstadius Reporter
marianne.rolfstadius@svenskdam.aller.se
liv-sander Liv Sander Reporter
liv.sander@aller.se
Anna von Koch Reporter
anna.von.koch@aller.se
Malin Karim Malin Karim Mode/skönhet
fackred@svenskdam.aller.se
Lisen Hedengrahn Bildredaktör
lisen.hedengrahn@svenskdam.aller.
Catharina Eliasson Catharina Eliasson Formgivning
catharina.eliasson@svenskdam.aller.se
Tina Palm Tina Palm Formgivning/webbshop
tina.palm@svenskdam.aller.se
Karin Thorell Formgivning
karin.thorell@svenskdam.aller.se
Inger Östh Inger Östh Ekonomi/webbshop
inger.osth@svenskdam.aller.se
Ann Rundqvist Ann Rundqvist Sekretariat
ann.rundqvist@svenskdam.aller.se
 anna-nyblin Anna Nyblin Formgivning
anna.nyblin@aller.se

Annons





Annons


Annons

Annons

Erbjudanden!

Ge bort Spara upp till 211 kr Prova på 4 nr på köpet

Senaste Kungligt


Till Kungligt »
Senaste Kändisar


Till Kändisar »
Senaste Fest och Premiär


Till Fest och Premiär »